Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7819078



*

nr 781 9078


HÃ¥kan Bull

(f. 1953), Sverige


Färglitografi , Håkan Bull (f. 1953), 89/250, motivets mått: 27x19


Håkan Bull, svensk målare född 1953.

Följerätt

Ja

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 oktober 2012
kl 18:17:08


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/9 16:34:03 1      150 kr
1/10 15:29:05 2      150 kr
1/10 15:48:16 2      Vinnande bud



  • Specialauktion

  • Konstnär/Designer

HÃ¥kan Bull

Håkan Bull, svensk målare född 1953.

Läs mer om HÃ¥kan Bull
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan bull litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr